0269 21 44 04

Angajam Medic Stomatolog

Clinica Total Dent isi mareste echipa si angajeaza medic stomatolog in Sibiu.
Total Dent functioneaza in Sibiu de 15 ani si dispune de receptie, sala de asteptare, radiologie si 3 cabinete care acopera toata gama de servicii stomatologice.

Cerinte:

• experienta in stomatologie generala de minim 6 luni
• abilitati de comunicare, prezentare si relationare
• dorinta de perfectionare continua
• interes in abordarea tehnicilor inovative de tratament
• punctualitate, seriozitate si spirit de echipa
• personalitate pozitivă orientată către pacient și nevoile acestuia.

Beneficii:

• program de lucru cu norma intreaga
• salarizare motivanta bazata pe procent din incasari
• pregatirea si integrarea noului membru in echipa Total Dent
• specializare continua pentru a oferi tratamente de calitate pacientilor nostri
• posibilitatea de specializare prin utilizarea dotarilor clinicii: microscop endodontic, laser stomatologic, ortopantomograf digital, sistem CAD/CAM, Velscope, aparat de inhalosedare, etc.

Responsabilitati:

• identificarea nevoilor pacientilor
• stabilirea diagnosticului si efectuarea tratamentelor recomandate
• construirea si dezvoltarea unei relatii stranse cu pacientii , dovedind disponibilitate, corectitudine si devotament
• abilitate de a rezolva probleme clinice urgent.

Vino alaturi de o echipa specializată, într-o clinica dotata cu echipamente de ultima generatie si cu un management performant.

Detaliile se vor discuta la interviu.

CV -urile se trimit pe adresa de e-mail office@totaldent.ro sau la adresa clinicii din str. Rennes, nr.2 Sibiu, jud. Sibiu

Pentru informatii suplimentare va rugam sa ne apelati la numarul de telefon 0269/214 404.